Seks w plenerze

Łóżko? Nuda! Czy seks w plenerze to coś dla Ciebie?

Jeśli znasz już każdy kawałek swojej sypialni i czujesz, że łóżko zaczyna powoli Cię nudzić – nie martw się.
Nie oznacza to, że już się wypalasz. Oznacza to, że nadszedł czas aby coś zmienić. Na przykład poza tę sypialnię wyjść… na dwór.

Seks w plenerze to może być to! Na wiele miesięcy tysiące Polaków zostało zamkniętych we własnych czterech ścianach. W epoce cyfryzacji i coraz potężniejszego rozwoju technologii zdalnych, wiele z nas przeszło na home office, zamykając drzwi przed światem. I choć na początku praca w piżamie miała ten element magii, tak po pewnym czasie do życia wdarła się nuda, która swoim piętnem odznacza się nawet w łóżku. Jak więc przełamać nudę i wyjść poza strefę (dys)komfortu i spróbować przeżyć namiętne chwile na łonie natury?

Daj spokój z łóżkiem… seks w plenerze to może być to!

Wielu Polaków swoją seksualność postanowiło ograniczyć do ścian sypialni. Nie zawsze jest to ich wybór. Często to także kwestia wychowania i społecznie nałożonych tematów tabu. Już sama rozmowa o seksie wywołuje pełne krępacji milczenie lub zawstydzone zaczerwienienie na policzkach.

W pewnym momencie nasza kultura przyjęła sformułowanie “pójść z kimś do łóżka” jako synonim dla seksu. Równie często zamiast “ci ludzie uprawiali seks” mówi się, że “przespali się ze sobą”. Bezpośrednie komunikaty zastępowane są eufemizmami, które mają zdjąć choć część ciężaru samego tematu. A jeśli temat przyjemności jest ciężki, to jak rozmawiać o problemach?

Seks został przykuty grubym łańcuchem do łóżka. Tak już jest i tyle. Ale nie musi.
To najwyższy czas aby nieco przewietrzyć sypialnię. Spróbujcie seksu gdzieś na zewnątrz.

Przełam tabu

Okej. Doskonale rozumiemy, że między teorią a praktyką znajduje się ogromna przepaść, a Wy nie jesteście gotowiby wskoczyć od razu na głęboką wodę. W porządku, nie ma w tym nic złego. Zacznijcie rozmowę od czegoś lekkiego, znajomego. Możecie porozmawiać o tym jak podobał się Wam poprzedni wieczór. Jeśli nie rozmawialiście wcześniej w ten sposób, prawdopodobnie pierwsze chwile przepełnione będą wstydem i skrępowaniem.

Jednak niedługo potem odkryjecie, że każde kolejne słowo będzie niczym dorzucenie węgla do rozgrzanego pieca. Kiedy temat seksu na stałe zagości wśród Waszych codziennych rozmów, będzie to znak, że można iść krok dalej – wyciągnijcie te rozmowy na zewnątrz.

Jak pójdziecie razem na zakupy, zatrzymaj się czasem naprzeciwko witryny z bielizną. Wpatruj się w nią, przeciągaj chwilę. W końcu On sam zapyta o co chodzi. To jest Twój moment – czas przejść do działania.

– Co myślisz o tej bieliźnie? – spytasz. – Chciałbyś, żebym następnym razem założyła coś podobnego?

Kilka następnych sekund zaważy o tym, czy czujecie ten wspólny, przyjemny klimat. Nie denerwuj się, daj mu się zastanowić. Krąży dookoła przynęty i bada, ale nie wyciągaj go z wody, póki dobrze nie chwyci haczyka.

Jeśli na Twoje pytanie odpowie twierdząco – masz go. Kręć rozmowę, podsycaj atmosferę. Możesz zaproponować, że wspólnie pójdziecie do przymierzalni. Czemu nie? W końcu to Twój facet. Nie pierwszy raz będzie widział Cię nago, a Ty prawdopodobnie wrócisz do domu z nowym kompletem ładnej bielizny.

A może zamiast do galerii pójdziecie do restauracji? Odrobina alkoholu wspaniale zmiękcza wszystkie słowa i rozmowy, a krępacja – o ile w ogóle się pojawi – będzie problemem następnego dnia. Usiądźcie przy stoliku, najlepiej gdzieś w kącie lub innym miejscu, gdzie nikt nie będzie zwracał na Was uwagi. Będzie spokojniej i naturalniej. Po pierwszej lampce wina zacznij opowiadać o tym co zrobicie w domu. Przy drugiej – potrzyj swoją nogą jego łydkę. Jeśli się uśmiechnie – puść oczko.

– Kelner, poprosimy o rachunek – powie.

Dziesięć punktów dla Was, jeśli ubrania w ogóle opuszczą przedpokój.

Pozwól sobie na spontaniczną czułość

Między Wami coraz goręcej, a tematy tabu odeszły w zapomnienie? Wspaniale, bo właśnie nadeszła pora na punkt kulminacyjny – seks w plenerze.

Na pierwszy raz postarajcie się znaleźć jakieś ciche i bezpieczne miejsce. Takie, gdzie będziecie mieli pewność, że nikt Wam nie przeszkodzi. Coś bezpiecznego. Może polankę w lesie? Może znacie jakąś łąkę, na którą nikt nie chodzi? Może gdzieś na uboczu w samochodzie albo na wynajętym niedawno jachcie? A może ta cholerna przebieralnia, w której ostatni raz przymierzałaś przy nim bieliznę?

Lato jest szczególnie przyjemnym czasem na pozadomowe eksperymenty. Po pierwsze: jest ciepło i przeważnie nie musicie martwić się chłodem. Po drugie: dzięki wyższej temperaturze otoczenia macie na sobie mniej ubrań, a przy spontanicznym numerku liczy się czas. Zresztą – kto w ogóle powiedział, że macie się rozbierać? Wystarczy tylko krótsza spódniczka. Przecież doskonale wiecie jak to działa. Wśród innych bardzo interesujących rozwiązań znaleźć można także bieliznę, która nie wymaga zdejmowania, aby cieszyć się spontanicznym numerkiem. Jej komplety znaleźć możecie w naszym sklepie.

Seks poza domem ciągnie za sobą kilka niebezpiecznych pułapek. Nie lubisz ciszy w łóżku? Musisz się powstrzymać. To nie jest moment na wrzaski i zbędne hałasy. W każdej chwili może pojawić się ktoś, kto Was nakryje. Ale z drugiej strony – jeśli nakryje to co? Przecież to nie ma znaczenia. Jesteście tylko Wy – tu i teraz.

W łatwy sposób można się uzależnić od szybkiej oceny ryzyka – zobaczą, czy nie zobaczą? Co się wtedy stanie? Mnóstwo scenariuszy w głowie, a każdy coraz odważniejszy wraz z rosnącym podnieceniem. Ta adrenalina potrafi być jak narkotyk!

Z pewnością szybko dojdziecie do wniosku, że to nie okazja czyni człowieka, lecz człowiek okazję. Zaczniecie częściej chodzić w ustronne miejsca, mimowolnie będziecie rozglądali się za kryjówką by oddać się kolejnemu uniesieniu.
Czy to już piąty raz poza domem? A może dziesiąty?

Kto by to liczył – przecież jest wspaniale.

2021_09_Redakcja_erotivo_v1

sprawdź

Bielizna-Slevika body

szczegóły

Bielizna-Dakota red open panty (czerwone majtki)

szczegóły

Bielizna-Bodystocking G316 S/M/L

szczegóły

Bielizna-Pearlove komplet 2-częściowy czarny

szczegóły

Feromony-SHADE PHEROMONE Day 30 ml

szczegóły

Kostki do gry erotycznej zestaw Na start 2szt.

szczegóły

zobacz więcej wpisów

SKLEP DLA OSÓB PEŁNOLETNICH

Czy masz ukończone 18 lat?