Intymność w ogniu świec

Odpowiednie balansowanie światłem i ciepłem to jeden z najprostszych sposobów, aby wpłynąć na atmosferę Waszej sypialni. Lubicie poczuć chłód na skórze i zagłębić się w mrok?
A może wolicie postawić na ciepły i uroczy półmrok, w którym ledwo Was widać?
Do stworzenia idealnej atmosfery w sypialni wystarczy tylko kilka świec.


Pierwotna siła światła

Ogień jest jednym z najwspanialszych odkryć w historii ludzkiego gatunku. Choć początkowo posługiwaliśmy się nim tylko intuicyjnie, rozniecanie ognia stało się sztuką i kluczową umiejętnością do naszego przetrwania.

Z ogniem kojarzy nam się wielka i pierwotna siła. Był czczony przez niezliczoną ilość kultur i prawie zawsze w mitologiach na świecie był darem boskim. W mitologii greckiej został wykradziony bogom przez Prometeusza i podarowany ludzkości. W Chinach był uważany jako jeden z pięciu podstawowych żywiołów.
Ogień – cudowny i hipnotyzujący żywioł. Można go więc traktować dwojako – jako siłę i ciepło, które to podarowały nam życie (jest wtedy symbolem witalności) lub jako nieokiełznaną potęgę. A co jeśli to właśnie jego dwojaka natura sprawia, że tak bardzo nas do niego ciągnie?

Potęga półmroku

Jak to mówią – czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal. Ale choć całkowita ciemność w sypialni zazwyczaj nie jest tym, czego chcą mężczyźni, kiedy mowa o półmroku, sprawa staje się dużo bardziej skomplikowana.
Między Wami pojawia się cichy rozjemca – ogień.
Niezależnie od tego, czy w trakcie uniesień zżerają Was kompleksy, w delikatnej atmosferze tańca światła z mrokiem, szybko porzucicie swoje obawy. Ogień dodaje odwagi. Skupicie się na tym, jak przyjemne, pomarańczowe światło wędruje po Waszej skórze, dzięki czemu ciało wygląda piękniej. Jest idealnie.

Kolejna zmiana pozycji. Widzicie, jak płomienie rozpalonych świec poruszają się w Waszym rytmie. Zastanawialibyście się jak to się dzieje, ale to nieistotne. Jesteście teraz tylko Wy. Jesteście razem, pochłonięci uniesieniem. Zerkacie na siebie, ale widzicie tylko połówki twarzy, na których maluje się dzikość.
Półmrok wprowadza idealny balans i nastrój. Ciepło trzymające się knotów wędruje w głąb Was. Kolejny wystrzał odwagi i adrenaliny. Działajcie. A rano znów będziecie siedzieć przy stole, wlepiając wzrok w kubek z kawą, a w głowie jak echo odbijać się będzie pytanie: jak to możliwe, że było tak dziko?! Tak właśnie działa ogień.

Świece Lyra Candles - udekorują Wasze uniesienia

Od zawsze świece dodawały każdej sypialni rumieńców, rzucały światło na najczulsze momenty.
Dzisiaj nie tylko chodzi o ogień, ale też o to jak wyglądają. To właśnie kształt i kolor świec decydują o ich popularności.

Nasze serca skradły świece w kształcie rzeźb, wzorowane na prawdziwym dziele sztuki jakim jest ciało. Idealnie komponują się z minimalistycznym wnętrzem, ale również z loftowym designem. Tworzą klimat pełen bliskości, dodają charakteru w sypialni, salonie, łazience, po prostu inspirują…do tego co najprzyjemniejsze.

Lyra Candles tworzy wyjątkowe, ręcznie robione świece z wosku sojowego, choć ich magia nie twi tylko i wyłącznie w wykonaniu. One po prostu tworzą klimat.

W ofercie marki Lyra Candles znajdziecie między innymi modele Male oraz Female, w odcieniach klasycznej bieli czy delikatnym różu, które pięknie prezentują się na szafce nocnej czy kawowym stoliku. Oba zostały odlane z formy przypominającej ludzkie kształty. Nagie ciała, które tylko czekają na dosłowne rozpalenie.

Największa magia w świecach Lyra Candles ukrywa się w oryginalnej formie, która jeszcze przed zgaszeniem światła napawa oczy niesamowitością kształtu. Nawiązuje do tego, o czym wspomnieliśmy na początku – wielu milionów lat rozwoju i kultury człowieka. Do bezpieczeństwa i ciepła. Do domowego ogniska i półmroku jaskiń, w których dalej mieszkamy, tylko sami wpłynęliśmy na ich formę.

Świeca Venus przybrała z kolei kształt, który jeszcze bardziej nawiązuje do tysięcy lat cywilizacji – inspiracją dla odlewu została słynna rzeźba Afrodyty z Melos, dużo lepiej znanej jako Wenus z Milo. W mitologii greckiej Afrodyta była boginią miłości, piękna i kwiatów, a także pożądania i płodności.
Koniecznie wypróbujcie potęgę świec w swojej sypialni, a gwarantujemy Wam, że odkryjecie namiętność, jakiej do tej pory nie poznaliście.

2021_09_Redakcja_erotivo_v1

sprawdź

Olejek- SHUNGA MASSAGE OIL DESIRE 240ml

szczegóły

Shunga - Aphrodisiac Oil Vanilla Fetish 100 ml

szczegóły

Bielizna-IDAYA

szczegóły

Bielizna-Magen S/M(komplet biustonosz+stringi)

szczegóły

Zalo Lolita Momoko Vanilla White

szczegóły

Slow Sex Full Body Massage Gel

szczegóły

zobacz więcej wpisów

SKLEP DLA OSÓB PEŁNOLETNICH

Czy masz ukończone 18 lat?