BDSM – na granicy między rozkoszą a bólem

Seks, w swojej ostrzejszej formie to propozycja dla wszystkich, którzy szukają czegoś nowego. Dreszcz emocji, maksymalne podniecenie i jeszcze intensywniejszy orgazm zapewni Ci BDSM – relacja oparta na uległości, dominacji i… zaufaniu. Co zrobić, by nie przekroczyć bardzo cienkiej granicy pomiędzy rozkoszą, a bólem? Poznaj cztery zasady bezpiecznego i ostrego seksu!

BDSM w pigułce

BDSM, pochodzące od słów bondage, czyli krępowanie, dominacja, sadyzm i masochizm w teorii tylko brzmią groźnie.
W praktyce wcale nie musi tak być! Techniki dostosowane do potrzeb i fantazji partnerów, słuchanie siebie nawzajem
i akcesoria erotyczne, które uatrakcyjnią zabawy seksualne, mogą sprawić, że uległość i dominacja w seksie wzniosą Waszą relację na wyższy poziom, zapewniając jeszcze bardziej intensywne orgazmy. Poznaj cztery najważniejsze zasady BDSM i przekonaj się, że ostry seks może być bezpieczny.

Obopólna zgoda partnerów i pełne zaufanie

Ostry seks nie kręci każdego – właśnie dlatego BDSM powinno się odbywać za obopólną zgodą partnerów. Co więcej – ta zgoda powinna być jasno wyrażona nie tylko podczas ustalania scenariusza działań, ale także – w trakcie erotycznych zabaw, za każdym razem, kiedy następuje zmiana. Samodzielne decydowanie, bez względu na to, czy jesteś stroną uległą, czy dominującą jest niedopuszczalne! Ważnym aspektem pozornie niebezpiecznych zabaw zdecydowanie jest pełne zaufanie. Seks z kategorii dominacji i uległości nie powinien być praktykowany z nowo poznanym partnerem czy partnerką.

Tylko sprawdzone gadżety

Ostry seks bez dedykowanych gadżetów może być nudny. Jeśli chcecie, by Wasz plan powiódł się w pełni, koniecznie zainwestujcie w dobrej jakości zabawki erotyczne, dedykowane miłośnikom BDSM. Kajdanki, uprzęże, smycze, kneble albo pejcze zwiększą atrakcyjność zabaw, jednocześnie maksymalnie pobudzając zmysły.


Tajne hasło, czyli znak ostrzegawczy

Obawiasz się, że mimo obopólnego zaufania coś może pójść nie tak? Zanim zaczniecie zabawę, koniecznie ustalcie tajne hasło, czyli sygnał bezpieczeństwa. Umówiony STOP zatrzyma seksualną zabawę i pozwoli Wam zmienić jej intensywność albo ją przerwać. Pamiętaj, że każda ze stron ma prawo wycofać się w momencie, w którym ma na to ochotę.

Stopniowe zwiększanie intensywności

BDSM to dla Ciebie nowość? A może – nowość dla partnera albo partnerki? Jeśli tak, warto zaczynać od najdelikatniejszych klapsów i najsubtelniejszych zabawek erotycznych. Stopniowe zwiększanie intensywności pieszczot i zadawanego bólu ma swoje plusy! Buduje się napięcie, które przekłada się na siłę orgazmu!

2021_09_Redakcja_erotivo_v1

sprawdź

Bielizna-859-COR-1 gorset i figi

szczegóły

Kajdanki-MARCUS 716023 Set

szczegóły

Gorset Noir Handmade L

szczegóły

Body Cottelli Bondage S

szczegóły

Bad Kitty Dog Mask

szczegóły

męski komplet z gumy: t-shirt z ozdobami z tyłu i przodu, 2 pack stringi

szczegóły

zobacz więcej wpisów

SKLEP DLA OSÓB PEŁNOLETNICH

Czy masz ukończone 18 lat?